AKTUALNOŚCI
informacje z życia Seminarium
Młodzież uczestnicząca w rekolekcjach GPS podczas śpiewu

9-11 grudnia 2016 | Kazimierz Biskupi

Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania. Kto się dostał – może się uważać za szczęściarza, bo zapisy zostały zamknięte na kilka dni przed rozpoczęciem i wielu osobom trzeba było z bólem serca odmówić. Jednak świadczy to o tym, że młodzi ludzie szukają sensu życia z Jezusem i naprawdę chcą zmieniać swoje życie, chcą doświadczać Jego obecności i dzielić się radością wiary z innymi!

Część ekipy przygotowującej rekolekcje

Rekolekcje ewangelizacyjne GPS („Gorącokrwisty Pragnie Szczęścia”) zgromadziły ponad 90 gorącokrwistych ludzi, którzy w dniach 9-10 grudnia słuchali konferencji, modlili się wspólnie, tańczyli i bawili się. Przez to wszystko mają one prowadzić do Jezusa Chrystusa najlepszą drogą – tak jak nawigacja GPS. Nasz klasztor zawsze chętnie otwiera swe podwoje na takie inicjatywy.

Ks. Filip Manikowski Misjonarz Świętej Rodziny głosi naukę o grzechu

Po co rozlewać błoto na środku podłogi? Co daje rozmowa o niebieskich kalesonach i oglądanie linii papilarnych na swoim kciuku? To tylko niektóre zagadki, których sens poznali uczestnicy. Program był intensywny, czas krótki, ale za to jaki owocny!

Młodzież uczestnicząca w rekolekcjach podczas zabawy integracyjnej

Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz zaangażowanym w pomoc: księżom, klerykom no i naszej wspaniałej młodzieży ze wspólnoty „STHajenka” – dzięki wam był to cudowny czas!

Adam Gaca MSF


GALERIA

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)